Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Rezervácia dreveného altánku na vyhliadke nad vinohradmi

Pozor testujeme!  Rezervácie sú neplatné!

Vo Vajnorských vinohradoch na terase je možné si zarezervovať miesto na oddych a opekanie si. Miesto veľmi ľahko identifikujete podľa nového dreveného altánku.

20221130_144108

Priestor primárne slúži pre členov spolku, majiteľov pozemku, spolkové verejné akcie a  pre oddych dobrovoľníkov v prípade brigády (primárne využitie).. Sekundárne je priestor prístupný verejnosti pri dodržaní pravidiel, ktoré sa týkajú vinohradov a tohto konkrétneho priestoru (sekundárne využitie). 

tabulky_male_vinoriadok_podakovanie

Ako prvoradým pravidlom je potreba,  si tento priestor dopredu rezervovať v tomto rezervačnom systéme. V prípade sekundárneho využitia(členom spolku, majiteľom, či spolkovej verejnej akcie) platí pravidlo, že kto prvý rezervuje toto miesto, ten vyhráva a má nárok ho obsadiť, pokiaľ do toho nepríde primárne využitie, ktoré má prednosť. Táto prednosť sa vyžaduje dodržiavať, pokiaľ sa zúčastnení nedohodnú medzi sebou inak.  Viac informácii nájdete v našom návštevnom vinohradníckom poriadku.

Priestor na ohnisko sa ešte stále iba buduje, preto jeho používanie je momentálne zakázané aj s ohľadom na vysoký stupeň možnosti požiaru z dôvodu pretrvávajúceho sucha !!!!

Rezervácia oddychového priestoru Drevený altánok na vyhliadke (povinné)

Priestor so sedením pre cca 10 osôb a s jedným ohniskom

Napíšte meno a priezvisko osoby, ktorá bude zodpovedná za nahlasovanú akciu