Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Poďakovanie našim úžasným dobrovoľníkom z teamu Leo zo spoločnosti ING HUBS Slovensko!

GALÉRIA
Dátum: 05.04.2024
Autor: Via vitis
Počet videní: 237
3 min. čítania
Poďakovanie našim úžasným dobrovoľníkom z teamu Leo zo spoločnosti ING HUBS Slovensko!

Poďakovanie našim úžasným dobrovoľníkom -  veselej partičky teamu Leo zo spoločnosti ING HUBS Slovensko!

Srdcom našej komunity je vášeň pre udržateľnosť a vzdelávanie. Vďaka vašej obetavej práci a oddanosti ste nám pomohli vytvoriť niečo úžasné - školský vinohrad, ktorý bude slúžiť ako vzdelávacie centrum a zároveň symbol našej spojenosti s prírodou.

 

Vaša pomoc a podpora nám výrazne pomohli dosiahnuť naše ciele a naplniť naše vízie. Vaša ochota venovať svoj čas, energiu a odborné znalosti pre našu komunitu je neoceniteľná a vážime si ju nadovšetko.

S vašou pomocou sme dokázali prekonať mnohé prekážky a dosiahnuť úspech, ktorý nás napĺňa hrdosťou. Vaša oddanosť a entuziazmus sú príkladom pre všetkých okolo nás a inšpirujú nás k tomu, aby sme sa stále snažili dosahovať výnimočnosť vo všetkom, čo robíme.

Nech sa nám darí čokoľvek, vieme, že sa môžeme vždy spoľahnúť na vašu podporu a ochotu pomôcť. Vaše gesto dobrovoľníctva nám pripomína, že najväčšie odmeny neprichádzajú z materiálnych vecí, ale z pocitu spoločenstva a solidarity.

Ďakujeme vám, že ste s nami zdieľali vašu lásku k prírode a vašu túžbu pomôcť ostatným. Vaše úsilie a oddanosť nezostane nepovšimnuté a vaše stopy vo vinohrade zostanú navždy zachované ako symbol vašej dobrotivosti a vďačnosti. Veríme, že jahody, ktoré ste sadili budú sladkou odmenou pre školákov, ktorí navštívia tento školský vinohrad.

Vďaka vám, veselej partičky z teamu Leo, sme dnes lepší a silnejší. Vaša prítomnosť a vaše úsilie tvorí základ našej komunity a váš prínos pre naše školské prostredie bude mať dlhodobý pozitívny dopad na nás všetkých.

Ešte raz vám zo srdca ďakujeme za vašu obetavosť, oddanosť a nezištnú pomoc. Sme nesmierne vďační, že sme vás mohli mať po svojom boku pri vytváraní tohto nádherného školského vinohradu.