Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Dobrovoľníctvo a teambuilding spoločnosti DELL, s.r.o. v komunitnom vinohrade 11.4.2024

GALÉRIA
Dátum: 11.04.2024
Autor: Via vitis
Počet videní: 444
4 min. čítania
Dobrovoľníctvo a teambuilding spoločnosti DELL, s.r.o. v komunitnom vinohrade 11.4.2024

Vo štvrtok 11. apríla 2024 sme boli potešení príchodom úžasných dobrovoľníkov zo spoločnosti DELL, s.r.o., ktorí nám poskytli neuveriteľnú pomoc pri záchrane nášho komunitného vinohradu a pri vytvorení nového školského vinohradu. Ich dobrovoľná práca a oddanosť nám priniesli novú nádej a energiu do našej komunity.

 

Keď sme sa stretli s tímom dobrovoľníkov zo spoločnosti DELL, s.r.o., na začiatku tohto dôležitého dňa, neboli sme si istí, čo nás čaká. No ich nadšenie a ochota pomôcť nám okamžite dali pocit istoty a pozitívnej energie. S ich pomocou sme sa rýchlo pustili do práce na zachraňovaní a obnove nášho milovaného komunitného vinohradu.

Srdcia a ruky dobrovoľníkov boli plné nadšenia a odhodlania, a ich práca bola neuveriteľne efektívna a dobre zorganizovaná. Bolo potešujúce vidieť, ako sa tím dobrovoľníkov spojil a pracoval ako jeden, aby dosiahol spoločný cieľ. Ich odbornosť a skúsenosti nám boli veľkou pomocou pri vytváraní nového školského vinohradu, ktorý bude slúžiť ako vzdelávacie centrum pre našu komunitu. Nežnejšia časť dobrovoľníkov sa venovala prvým zeleným prácam na 40 ročných viničoch a silnejšia časť už pripravovali jamy pre výsadbu nového viniča. Súčasne sa venovali čisteniu krajných riadkov od buriny, kde v budúcnosti plánujeme realizovať oplotenie ako ochranu voči divej zveri, ktorá nám minulý rok zožrala približne 1/3 úrody.

Po náročnom dni práce, podľa predchádzajúcej dohody, sme sa rozhodli, že si brigádnici zaslúžia odmenu. Dobrovoľníci zo spoločnosti DELL, s.r.o., mali nápad na skvelý teambuildingový program, ktorý ich všetkých tešil. Rozhodli sa zorganizovať si opekačku na upravenom ohnisku v komunitnom vinohrade a my sme zabezpečili koštovku vína priamo v oddychovom priestore nášho komunitného vinohradu. Bolo to úžasné spojenie práce a zábavy, ktoré ich ešte viac zblížilo ako tím.

Pri opekačke  si vychutnávali chutné jedlá a vzácne momenty pokoja a radosti. Spoločne sme sa s nimi smiali, rozprávali a vytvárali spomienky, ktoré nám zostanú navždy v srdciach. A keď sme si otvorili fľaše vína od našich obľúbených spolkových vinárov z Vajnor, celá atmosféra sa ešte viac zohrievala. Ochutnávanie vín bolo pre nás všetkých nielen príjemnou aktivitou, ale aj príležitosťou na spoločné slávenie našich úspechov a záväzku voči sebe navzájom a našej komunite. Keďže prezentáciu vín robil priamo vinár, ktorý tieto vína vytvoril, mnohí sa dozvedeli informácie, ktoré dovtedy nevedeli a to dalo koštovke ďalší pozitívny rozmer.

Tento zvláštny deň bol pre nás všetkých príležitosťou na ukázanie našej jednoty a sily ako komunity. Vďaka dobrovoľníkom zo spoločnosti DELL, s.r.o., sme dosiahli úžasné veci a vytvorili spomienky, ktoré nám zostanú navždy v srdciach. Ich prítomnosť a pomoc nám dali novú nádej a inšpiráciu na budúcnosť.

Chceme vyjadriť veľkú vďačnosť všetkým dobrovoľníkom zo spoločnosti DELL, s.r.o., za ich obetavosť, oddanosť a lásku, ktorú nám prejavili. Vaše gesto dobrovoľníctva bolo pre nás neoceniteľným darom a pamätným zážitkom, ktorý nás inšpiroval a povzbudil. Vďaka vám sme si uvedomili, že spoločne môžeme dosiahnuť veľké veci a vytvoriť lepšiu budúcnosť pre nás všetkých.