Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Aj tento rok sa zapájame do Týždňa dobrovoľníctva BDC

GALÉRIA MAPA
Dátum: 03.05.2024
Autor: Via vitis
Počet videní: 114
2 min. čítania
Aj tento rok sa zapájame do Týždňa dobrovoľníctva BDC

Aj tento rok sa náš Via Vitis spolok zapojil do aktivity Týždeň dobrovoľníctva, ktorý organizuje pre našu oblasť Bratislavské dobrovoľnícke centrum. Už to začína byť pre nás tradícia, o čom svedčia aj fotogalérie z rokov predchádzajúcich.

 

Veľmi sa tešíme na dobrovoľníkov, hoci to kladie na nás zvýšenú pracovnú záťaž nakoľko naši členovia sú aktívne pracujúci zamestnanci a teda záchranu Vajnorských vinohradov môžeme realizovať, iba v čase nášho pracovného voľna.

 

Preto vás poprosíme o trpezlivosť ak nemôžeme aktivitu realizovať vo vami zvolenom termíne, ale veríme, že Týždňom dobrovoľníctva naše aktivity nekončia a ak vám to nevyjde teraz, neváhajte nás kontaktovať a dohodneme si iný termín.

438097224_833902638763714_5756611430434726687_n

Je tu čas opäť pomáhať! 
Zapojte sa do Týždňa dobrovoľníctva od 20. do 26. mája 2024.

TD23-7

Vyberte si z pestrej ponuky dobrovoľníckych príležitostí.

Program a registráciu dobrovoľníkov nájdete tu: https://www.dobrovolnictvoba.sk/o-nas/novinky/tyzden-dobrovolnictva-2024-1/

logo_v4

Postup ako sa prihlásiť na dobrovoľnícku aktivitu:

Na mapke si zvoľte Bratislavský kraj, vyberte si deň, pozrite si program, vyberte si aktivitu ( po rozkliknutí nájdete viac informácií). Ak sa Vám dobrovoľnícka aktivita páči a chcete pomáhať, zadajte Vašu emailovú adresu a telefónne čislo. Kliknite na Chcem pomôcť a ste zaregistrovaný. Na zadaný email Vám príde potvrdenie o registrácií aj s kontaktnými údajmi na koordinátora/rku dobrovoľníkov. V priebehu ďalších dní sa Vám ozvú s dodatočným infom. Na aktivitu sa prihlasuje jednotlivo, nie skupinovo.

Ďakujeme, že chcete pomáhať. Tešíme sa na Vás. Tím BDC

V prípade nejasností kontaktujte koordinátorku Magdalénu Šimkovú, dobrovolnictvo@dobrovolnictvoba.sk , 0917 793 948.

Partneri projektu: Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže SR, NIVAM - Národný inštitút vzdelávania a mládeže, Nadačný fond Kaufland, Centrum pre filantropiu, Nadácia SPP, Nadácia Pomoc druhému, Platforma dobrovoľníckych centier a organizácií

Týždeň dobrovoľníctva organizuje Bratislavské dobrovoľnícke centrum v spolupráci s Platformou dobrovoľníckych centier a organizácií a krajskými dobrovoľníckymi centrami. 

WEB_COVER_DOBROVOLNICKE-CENTRA-_1_

Komunitný vinohrad Široké

Komunitný vinohrad Široké