Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Hľadáme dobrovoľníkov na zelené práce vo vinohrade júl/august

GALÉRIA
Dátum: 01.07.2023
Autor: Via vitis
Počet videní: 526
4 min. čítania
Hľadáme dobrovoľníkov na zelené práce vo vinohrade júl/august

Začalo sa obdobie dovoleniek a prázdnin a my práve v tomto období súrne potrebujeme, čo najviac rúk na pomoc pri záchrane zanedbaných vajnorských vinohradov.

So záujemcami o brigádu sa vždy stretávame  v našom komunitnom vinohrade Široké.

Ak máš záujem nám pomôcť počas víkendu v sobotu od 9.00 do 12.00 hod ozvi sa Peťovi.

Peter Belaj - koordinátor vinice Kačínske (individuálni brigádnici)

Peter sa do vinohradníctva a vinárstva pustil s veľkou chuťou a tento svoj optimizmus vie preniesť na každého brigádnika, ktorý nám príde pomôcť pri záchrane Vajnorských vinohradov. Preto má na starosti individuálnych dobrovoľníkov, ktorí sa ku nám hlásia adhoc. Zopár informácii o Peťovi ako vinárovi nájdete na našom webe.

Ak by si nám vedel pomôcť cez pracovný týždeň utorok, alebo piatok v čase od 8.00 do 10.00 hod, tak sa ozvi Milanovi.

Ing. Milan Kodnár - predseda spolku (hlavný koordinátor dobrovoľníkov)

Milan ako predseda spolku, sa venuje hlavne koordinácii, aby všetko fungovalo a každý vedel kedy, čo a prečo treba urobiť. Najviac maká na marketingu a propagácii spolku, preto ďalšie info hľadaj na jeho facebooku.

Individuálne sa cez pracovný týždeň dá dohodnúť aj vo večerných hodinách, keďže cez obed je vo vinohrade veľmi horúco a tam sa vám bude venovať Evka:

Evka Vlašičová - koordinátorka viníc Cvikle, Olšie

Telefón: +421948787224

Email: evla@vlasic.net

Evka je vinohradnícka víla. Kto ju stretne, tak pochopí. Ona sa stará o vinohrady a manžel o víno podľa jej chuti. Preto ak hľadáte sladké, alebo polosladké vínko pýtajte sa našej Evly.  Sú dvojica, ktorá sa úžasne dopĺňa.

V čom je takáto brigáda prospešná?
 
Ideálne na vyčistenie hlavy po pracovnom týždni v príjemnom prostredí vajnorských viníc. Máte jedinečnú možnosť sa opáliť do hneda pri zelených prácach - "vyplévaní". 
 Zelené práce Vám radi vysvetlíme a zaškolíme je to pokojná práca bez ohýbania a fyzickej námahy, pri ktorej sa dá celkom dobre "poviprávjat".

Za odmenu pre vás pripravíme priestor na posedenie v príjemnom prostredí vinohradov. V prípade väčšej skupiny sa vieme dohodnúť aj na riadenej koštovke vajnorského vínka, či inej odmeny, podľa našej ponuky..
 
Nahlásiť sa môžete cez náš formulár, alebo emailom, prípadne volajte na čísla uvedené nižšie,

Čekáme vás ve vinohradze, kde cez víkend šéfinkom budze Peter 0903931608 a cez pracovný týždeň Milan 0905424872, alebo Evka 0948787224, tak ak by ste poblúdili, alebo meškali volajte!

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.