Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Otvorenie kultúrneho leta 23.6.2023

GALÉRIA
Dátum: 22.06.2023
Autor: Via vitis
Počet videní: 488
2 min. čítania
Otvorenie kultúrneho leta 23.6.2023

Príďte si vychutnať pohárik dobrého vínka od našich spolkových vinárov, ktorí sa tešia na vašu návštevu počas podujatia: ,,Otvorenie kultúrneho leta" vo Vajnoroch.

otvorenie_leta_2

Tešte sa na úžasný začiatok kultúrneho leta! 

Príďte sa pobaviť na udalosť, ktorá vám prinesie nádhernú kombináciu kultúry, hudby a radosti. Otvorenie kultúrneho leta bude prebiehať v piatok 23. júna od 17:00 hod. v Parku pod lipami.

Tešiť sa môžete na zaujímavý program. Na otvorení sa môžete tešiť na EDUdramu, nemôže tu chýbať Vajnorský Okrášľovací Spolok, budete môcť počuť aj melódie Vajnorskej dychovky a dopĺňať ich budú úžasné hudobné skupiny Saymi a Xband, ktoré vás dostanú do rytmu svojimi hitmi a energickým vystúpením.

Pre deti bude pripravený skákací hrad, na ktorom sa môžu do sýtosti vyblázniť a.aby ste neostali hladní ani smädní, na mieste budú stánky s občerstvením, kde si budete môcť vychutnať chutné jedlá a miestne vína od vinárov.

Takže si nezabudnite označiť kalendár a prísť si vychutnať úžasný začiatok kultúrneho leta. Spoločne si užijeme večer plný umenia, hudby a zábavy.

Tešíme sa na vás!

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.