Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Poďakovanie dobrovoľníkom v rámci akcie Naše Mesto 2023

GALÉRIA
Dátum: 17.06.2023
Autor: Via vitis
Počet videní: 375
3 min. čítania
Poďakovanie dobrovoľníkom v rámci akcie Naše Mesto 2023

Bohužiaľ prvý plánovaný termín akcie sme pre nepriazeň počasia museli odvolať a tak sme tŕpli aké počasie bude v posunutom termíne 16.6.2023

Na šťastie hneď od rána bolo krásne slnečno a tak sme sa tešili na stretnutie s dobrovoľníkmi.

To, že to bol náhradný termín malo menší dopad aj na počet dobrovoľníkov a aj na možnosti práce vo vinohrade, lebo za týždeň sa nám posunula fenofáza do obdobia kvitnutia a preto aj naše možnosti práce vo vinohrade boli obmedzené. 

Ešteže sme mali pripravené aj náhradné riešenia, veď práce nielen vo vinohrade, ale aj okolo neho je viac ako dosť.

Po krátkom uvítaní a zoznámení sa sme sa rozdelili na jednotlivé skupinky a pustili sme sa do jednotlivých prác. 

Pracovalo sa v Komunitnom vinohrade, v Čerešňovom sade, okolo vinice Bolnár a na Vyhliadke nad vinohradmi.

Dobrovoľníci, ktorí prišli boli veľmi šikovní a tak práca im išla veľmi rýchlo od ruky. Ani sme sa nenazdali a čas ubehol ako voda.

Na záver sme sa znovu všetci stretli v ,,zázemí" Komunitného vinohradu, kde naši vinári pripravili malú koštovku svojich vín.

Nuž a tí čo boli aj veľmi hladní si urobili opekačku prinesených jedál. Keďže počasie prialo, niektorí s nami ostali až do neskorých poobedných hodín.

 

Čo napísať na záver? Všetkým, ktorí v piatok prišli by sme chceli aj touto cestou veľmi pekne poďakovať. Veríme, že sa im u nás páčilo a čoskoro sa znovu stretneme pri niektorej z brigád, ktoré budeme organizovať, alebo pri niektorom teambuildingu, ktorý si u nás firmy dohodnú.

Sme otvorení aj pre tých, ktorým to posunutím termínu nevyšlo a dúfame, že nám zachováte svoju priazeň.  Kľudne nám napíšte termín, ktorý by vám vyhovoval a dohodneme sa na náhradnom termíne. My sme flexibilní v rámci našich pracovných možností, len by sme chceli poprosiť o dostatočný časový predstih, aby sme si to mohli u našich zamestnávateľov dovolenkovo zariadiť a venovať sa vám.

Tešíme sa na stretnutie s vami.

Ešte raz vďaka za vašu ochotu a odhodlanie nám pomáhať.

 

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.