Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Poďakovanie študentom z British International School Bratislava

GALÉRIA
Dátum: 15.06.2023
Autor: Via vitis
Počet videní: 346
2 min. čítania
Poďakovanie študentom z British International School Bratislava

Na základe našej prezentácie ohľadom možností dobrovoľníctva vo Vajnorských vinohradoch v  spolupráci s našim spolkom sme dňa 15.6.2023 privítali študentov z British International School Bratislava

Študentom sa venoval Zolo ako člen spolku a študenti mu pomáhali upratovať vo vinici Bolnár. Ako vidieť aj na fotkách v galérii, tak upratovať bolo veru vecí neúrekom. Najhoršie sú staré pohodené drôty, ktoré bránia obrábaniu vinohradu aspoň čiastočne so strojom. Napriek tomu, že to boli deti vo veku teenegerov, tak pochopili čo sa od nich požadovalo a svoju prácu robili poctivo. Bolo zaujímavé počuť okrem angličtiny aj ich rodné jazyky, ktorými sa medzi sebou rozprávali, takže občas zaznela španielčina, ruština, či dokonca aj čínština. Počas pracovnej prestávky si mohli pochutnať aj na šťavách z bieleho a červeného hrozna, ktoré im veľmi chutili. Na konci brigády sme si ešte urobili prechádzku po Vajnorských vinohradoch, aby si mohli dobre obzrieť ako vyzerá vinohrad o ktorý sa ľudia starajú a ktorý je zanedbaný.

Veríme, že sa všetkým páčilo a čoskoro sa znovu stretneme.

Ďakujeme všetkým študentom, ale aj pedagógom, ktorí tu boli s nimi a tiež sa svojou pracovitosťou pričinili o vyčistenie vinice o ktorú sa stará Zoltán.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.